Zonguldak’da hayvan severler yardım eli bekliyor

Zonguldak’da bir kaç hayvan sever yüzlerce sokak hayvanının imdadına yetişmeye calışıyor.

Hayvan sever Canan Yılmaz yaşanan sorunlar hakkında şunları söyledi.
Zonguldak”da bir kaç hayvan sever arkadaş ile yüzlerce sokak hayvanının beslenmesinden tedavisine kadar. Her an yanlarında olmaya gayret ediyoruz.
Nerede hasta, tedaviye ihtiyacı olan bir sokak hayvanı varsa her kes bizi arıyor. Gece gündüz demeden canların imdadına yetişiyoruz.

Ben ve arkadaşlarım olmak üzere veterinerlere ödedigimiz paranın miktarı cok yüksek ve halen yüksek miktarda tedavi borcumuz var.

O canların acılarını en derinden hissedip tekrar sağlıklarına kavuşturmak icin tüm çabamızı hep birlikte seferber ediyoruz.
Ne kadar yorulursak yorulalım hiçbir hayvana bu güne kadar arkamızı dönmedik, dönmeyeceğiz.

Bazı hayvan sever arkadaşlarımın özelliklede Seda Mercan hanımın destekleriyle bir çok canı hayata döndürdük ve ömrümüzün yettiği yere kadarda bunu yapmaya devam edeceğiz. Bu canlar için hayır severlerin yapacağı en küçük destek bile o kadar önemli ki, bir canı kurtarmanın mutluluğu inanın paha biçilemez.

Duyarlı, Zonguldak halkından hayır severlerden.
Destek bekliyoruz. Destek sizden bir can kurtarmak bizden. Mama almak ve tedavi yaptırmamıza destek olmak icin. 10 tl ye sattığımız magnetlerden almalarını bekliyoruz. Bircan doyurun. Bircanın kurtulmasına vesile olun.
Bu mutlulukta emeği olan ve bizleri yanlız bırakmayan tüm dostlarımıza minnettarız. Iyi ki varsınız.”dedi.

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: