TECAVÜZ MAĞDURU BİR ANNENIN YAŞADIKLARI

Hayvan severlerin çok yakından tanıdığı gönlünü, işini gücünü hayvanlara adamış olan Haluk Kenanoğlu tecavüz magduru bir Annenin ve yavrularının hikayesini şu şekilde dile dile getirdi.
“Sevgili dostlarım, düşünsenize iki bebeğinizin gözü önünde tecavüze uğruyorsunuz.! On beş gün sonra bebeğinizin biri ölüyor ve hastalanan diğer bebeğinizi yanınıza alarak boynunuz bükük bir şekilde Haluk Kenanoğlu diye bir adamın yanına varmak için yola çıkmışsınız.
Dili mühürlü bir garibin on beş gündür yaşadıklarına bakın.

İNSANLIĞI SESLENIYORUM KÖTÜ DAVRANMAYIN

Ona anlatmak istediklerimi kendi kendime bile anlatırken ağlıyorum.

Onların anlamadığını düşünüyorsunuz değil mi.? Anlamasa on beş gündür boynu bükük gezer mi.? Her şeyin farkında.İçide yok ki içine atsın.O hepimizin yerine utanmaya devam ediyor.

Ben insanlardan değil onların kalplerinden kaçtım arkadaşlar.Ben dokuz aydır bir sarı mumla birlikte o yüzden bu karanlıkta yaşıyorum.Ben bu insanın dışını değil içini iyi bilirim.İmkanı olan bu ırktan uzak dursun.!

Allah nasip ederse hasta kuzusuyla birlikte iki saat sonra yanımdalar.

NİHAYET ANNE VE YAVRUSU BUĞDAY YANIMDA

Kıymetli arkadaşlar, Kocaeli”de bir İnsan denen mahlûk tarafından tecavüze uğrayan Köpek Annenin iki bebeğinden birisi dün kanlı ishal hastalığına yenik düşerek melek olmuştu. Diğer kardeşi ise Annesiyle birlikte bana gelmişti. Bu hasta bebeği kliniğe götürdük ama onda da kanlı ishal tespit edildi. Annede ileri derecede uyuz hastalığı ve vajinasından gelen bir akıntı mevcutdu.

Bu minik yaranın bir türkü yorgunluğu var şu an üzerinde. Sanki bana gelirken bütün dağları tepeleri aşmışta kapımın eşiğindeki taşa takılıp düşmüş gibi bir hali vardı.
Sözü daha fazla uzatmayacağım..

ADINI BUĞDAY KOYDUM

Burdan tüm İnsanlığa seslenmek istiyorum. Hiç biriniz benim hayvanlara olan öz saygımdan daha önemli değilsiniz.! Siz İnsan olsaydınız onları sokaklarda gördüğünüz zaman iki kelime sıcak söz söylerdiniz. Karınları doyursaydınız.
Insanlığınızdan ne kayıp ederdiniz.

Soğuk söz duymuş bir gönül kırk yaz görse ısınmaz.! Bu hayatta en ulaşılamaz hedef insanları memnun etmektir. Uzak durun insanlardan. Bu gariplerle dertleşin. Bu mazlumların yaşam mücadelesine saygı duyun. Bu canlara bir kap su bir lokma aş verin.

Ayarsız terazide yürek tartılmaz misali bu sığınmışın Annesi mağdur olmuş, Emine teyzeyle yada Aynur ablayla bir tutmazsak biz bu eğreti dünyadan ebedi terfi edemeyiz. Bu İnsanlığın namusudur..! Herkes namusuna sahip çıksın. İnsanız işte,yinede İnsan kalbini bir cümleye emanet etmek istiyor.İstiyor ki,bu mazlumların çektiklerini dile getiren kişileri herkes okusun.

Bu hasta yavrunun adını, Buğday koydum adını arkadaşlar.
Buğday şu an Bandırma Veteriner Yaşam Merkezinde Yıldıray Elik Hocaya emanet.Bu illet hastalığı atlatabilmesi için ne gerekiyorsa yapılacak.Ama ne gerekiyorsa.”dedi.

Haber:Mehpare Oymak

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: