TBMM’DEN YASA BİR AN ÖNCE ÇIKSIN

Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman SOYLU’nun iyi niyetive eşsiz vicdanını bu yazıda muaf tutuyorum.

Bağımsız Hayvan Hakları Aktivisti Dilek Özkan
İçişleri Bakanımız Süleyman SOYLU’nun talimatı ile Polis ve Jandarmada kurulan Doğa ve Hayvanları koruma şube Müdürlüğü hakkında şunları söyledi.

“Çok güzel degil mi
Harika görünüyor. Havalı eminim ekiplerin kıyafetleri de çok havalı olacaktır. Görevleri HAYVANA, DOĞAYA, ÇEVREYE zarar verenler ve ŞİDDET uygulayanlar ile mücadele etmek.
Telefonlarımıza bir uygulama indirip, olumsuzluk gördüğümüz an bildirecegiz. Gelecekler müdahale edecekler. Buraya kadar laf yok AYAKTA ALKIŞLARIM.

Bundan sonrası için yani suçluların ceza alması noktasında ise ALKIŞLAMAKTAN PATLAYAN ELLERİM MALESEF BÖĞRÜMDE KALIYOR.

Kimse kusura bakmasın ama ortada CAYDIRICI CEZALAR yokken bu çalışma “DOĞMAMIŞ ÇOCUĞA DON BIÇMEKTIR.

ALKIŞLAYAMAM POHPOHLAYAMAM. Ben ALLAH değilim. Aciz bir kul olarak NIYETE değil SONUCA bakarım. Yapılanlar milyonlarca canı koruyup kollamaya yetermi Onlara güvenli bir yaşam sağlar mı..? Tecavüzden, yasa dışı üretimden, İnternet üzerinden satılmaktan, dövüşlerde parçalatılmaktan, yurtdışında gönderilmekten, dilendirilmekten, işkenceden, deneylerden, terk edilmekten korur mu ona bakarım.

Hele ki ; T. B. M. M.’de görüşülen AV TURİZMİ ( KATLİAM TURİZMİ) düzenlemelerine ait torba yasaya bir çırpıda eklenerek, hayvanların MALA ve CANA zarar verdikleri bahanesi ile rahatça ÖLDÜRÜLMELERINE, DENEYLERDE KULANILMALARINA ve başka ülke

“DIPLOMATLARININ ÖLDÜRME ARZULARINI”

tatmin etmeleri için peşkeş çekilmelerine olanak sağlayan KANLI BİR KANUN TC. TARIM KOMİSYONUNCA onaylanmışken

SOKAKLARDA, EVLERDE BIR TEK CAN BIRAKMAYACAK KATLİAM YASASI HER AN BİR TORBADAN ÇIKABİLECEKKEN, kimse bana kimseyi alkışlatamaz.

Son olarak aldığım duyuma göre Ak Parti ‘nin yasa teklifinin hazır olduğu ve Temmuz sonu gibi meclise sunulacağı, teklifin T. B. M. M. HAYVAN HAKLARI ARAŞTIRMA KOMISYONU RAPORUNA uygun içerikte olduğu bilgisi var.

Bekleyip göreceğiz.”dedi

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: