SÜRMELİ” YE ACİL YUVA LAZIM

İlan yeri: Gölcük
Adı : Sürmeli
Yaş: 3
Cinsi:
Cinsiyeti: Erkek
Irk :
Boy: Orta

Sürmeli ömrünün kalan kısmını kendisini sevecek bir yuvada huzurla tamamlasın.
İnanılmaz derecede sececen tam bir can dostu.
Lütfen evinizde bshcenizde. Sürmeli’ye bir yer açın.

Oğlumuzun adı Sürmeli adı neden Sürmeli diye soracak olursanız iki gözüde sürme çekilmiş bal rengi gözlere sahip olduğu için.
Bu dostumuz 3 yaşında erkek çok uysal çocuklarla arası çok iyidir. Benden önce bir arkadaşım onu gördüğünde penisinde kanaması olduğunu gözlerinde et beni olduğunu onun için onu hayvan barınağında ameliyat ettirdiğini kısırlaştırıldığını ama ameliyatını yapan veterinerin bu dostun bu rahatsızlığının tekrar edeceğini belli zaman sonra en fazla 3 yıl yaşayacağını söylemiş benim ona rastladığım da dediğim gibi güzel Sürmeli gözleri vardı.
Adını sürmeli koydum. Bir sabah onun gözünün göz yuvasından dışarı çıkıp kanamasının olduğunu penisinde de aynı anda kanaması olduğunu gördüm acilen veterinere götürdüm. Veteriner gözünün alınması gerektiğini diğer gözündeki griligin damlalarla belki kurtulacağını söyledi. Operasyonla gözün teki alındı.

Sürmeli’mi bu halde sokakta bırakamazdım. Ben de bir dostumun bahçe içerisindeki küçük Bir odalı evde bakıyorum günde 3 kere damlalarını göz hijyenini yapıyorum şimdi dostum evi satılıyor. Ve Sürmeli’mi koyacak bir yerim yok.

Benim bahçeli bir yerim olsaydı asla Sürmelim den vazgeçmezdim ama maalesef bu imkanım yok çok mağduruz. lütfen siz hayvan severlerden ricamız. Sürmeli’mi sahiplenecek bahçesinde yer verecek dostlarımızı bekliyoruz.

İLETİŞİM : 0538 442 40 78

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: