SKANDAL KOZAN BELEDİYE BARINAĞINDA KÖPEKLER AÇLIKDAN BİR BİRİNİ YİYOR

Kozan Belediyesi barınağında hayvanlar aç sefil durumda birbirlerini yiyorlar. Hayvan severler. Bu durumu daha önce defalarca Adana Büyükşehir Belediyesine ve Kozan Belediyesine bildirilmesine rağmen sorun giderilemedi.

HAYKONFED Başkanı Nesrin Çıtırık konu ile ilgili şu açıklamada bulundu. “Saadet Partili Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan sssleniyorum.
SENDE ALLAH KORKUSU YOK MU
Pislik ve mikrop yuvası olan Kozan Belediye barınağında hayvanlar. Açlıkdan birbirlerini yiyor.
Barınakda hayvanlara yemek, mama verilmiyor. Tedavi: KESİNLİKLE YOK KISIRLAŞTIRMA YOK HAYKONFED’in. Tepkilerimiz üzerine son 4 aydır Büyükşehirden geçici olarak haftada sadece 1-2 gün gelen sözde bir veteriner var. O da göstermelik yaptığı kısırlaştırma sonrası Canların tedavilerini yapmadığı için çoğu ölüyor.’diyen HAYKONFED Başkanı Nesrin Çıtırık sözlerine şu şekilde devam etti.

“Barınak şu anda kilitli içeride görevli yok. Ama halen toplama ve ölüm var.
Kozan Belediye Barınağı bahçesinde köpekler MUTFAK MASASI ÜZERİNDE AMELİYAT EDİLİYOR!

Görüntüsü sosyal medyada yayınlandı.
Belediye Başkanı Kazım Özgan’ın emri ile Kozan’da köpekler yasaya ve vicdana aykırı olarak geceleri toplumun dikkatinden kaçırılarak gizli gizli işkence ve zorla toplanıp yok ediliyor. Bir kısmının öldürüldüğü, bir kısmının da başka ilçelerin sınırına atıldığı. Kozan’ da bulunan hayvan severlerden duyumları alınıyor ama köpekleri toplayıp yok ettikleri için savcılıkta ifade veren toplamacıları barınakta yönetici yaptı.

Barınaktaki hayvanlar ise açlık ve hastalıkla çaresiz, birbirlerini yiyerek.
İŞKENCELİ ÖLÜMLERE MAHKUM!..
Hayvan, insan ve çevre sağlığı risk altında.
Kozan Belediye Baskanı Kazım Özgan bu katliama bir an önce son verin.”şeklinde konuştu.

haber : gizemli adam

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: