Sarıyerde vahşet Komşusunun köpeğini öldürdü

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bir kişi, komşusunun Nero adlı köpeğini silahla vurarak öldürdü.

A.E şikayet üzerine gözaltına alındı. Saldırgan karakolda ifadesinin ardından serbest bırakıldı.
Sarıyer Yeniköy Mahallesi Özgürlük Sokak’ta lüks bir villanın önünde meydana gelen olayda. Can Özula”ya ait olan Alman Kurdu Nero isimli köpek iddialara göre villa bahçesinde oynarken. Ş.E. adlı kadın villanın kapısını açarak içeri girmesi sonucu Nero tarafından dizinden ısırıldığı iddia edildi.

Eşinin ısırıldığını gören A.E, belinden çıkardığı silahla köpeğe ateş etti. Nero başına isabet eden kurşunla olay yerinde öldü. A.E., eşi E.A’yı çevredeki bir hastaneye götürdü. Çevredekiler durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, çevrede incelemede bulundu kamera görüntülerini inceledi şahitlerin ifadesini aldı.

Neronun sahibi Can Özula, şunları söyledi. “Köpeğimi öldüren kişi komşum olur. 5, 6 metre mesafede oturuyoruz. Köpeğim bakıcısı tarafından beslendikten sonra yürüyüşe çıkarmış yürüyüş sonrası bakıcımız müstakil evimin kapısını açıp Neronun tasmasını çıkarmış ve köpek bahçeye girmiş. O esnada
E.A adlı komşum olan kadın köpeğin tasmasını neden çıkarıyorsun diyerek köpeğimin bakıcısına tepki göstermiş aralarında tartışma çıkınca haliyle Nero havlamaya başlamış,
E.A bahçe kapımızı açıp içeriye girmek istemiş Nero havlayınca geri çekilmiş bunu gören A.E belinden çıkardığı silahla “CANIMIZA KIYDI” köpeğimizi öldürdü.

Yıllardır beni ve köpeğimi o çevrede yaşayan herkes bilir. Şahıs ile bir husumetim, geçmişte yaşanan bir tartışmamız yoktur. Zaman zaman selamlaşırdık. Köpeğim kesinlikle saldırgan değildir.”şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: