Küçük cifti nikah töreninde kedi, köpek maması dağıttı

=”http://imajhaber.com” köşe yazarı hayvan sever. Aynur Yavuz’un biricik kızı Sümeyye, Fatih Küçük cifti dünya evine girdi.

Beylikdüzü Belediyesi Nikah salonunda bir ömür birliktelik için nikah masasına oturan genç çift aldıkları karar gereğince sıra dışı bir uygulama yapan Küçük cifti nikah törenine katılan misafir ve yakınlarına nikah şekeri yerine sokak hayvanları kedi ve köpek mamaları dağıttı.

Sümeyye, Fatih Küçük cifti hayatlarının en mutlu günunde nikah şekeri yerine kedi ve köpek maması dağıtmalarının nedeni şu şekilde açıkladılar.

“Allah’ın bizlere emaneti olan sessiz canları çok seviyoruz. Elimizden geldiğince sokak hayvanlarını koruyup, gözetip, ve besliyoruz. İstedik ki bu mutlu günümüzde yanımızda mutluluğumuza şahit olacak dostlarımızın yanında çok sevdiğimiz, hayvanlarımızı kedi, köpeklerde unutmayalım ve farkındalık oluşturalım istedik ” diyen

“Sümeyye, Fatih Küçük çiftine =”http://imajhaber.com”olarak bu anlamlı ve güzel davranışlarından dolayı tebrik ediyor ve ömür boyu mutluluklar diliyoruz.”

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: