KOZAN HAYVAN BARINAĞI GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR

Kozan Belediyesi barınağı, ülke gündemindeki yerini korumaya devam ediyor. Barınakla ilgili basında ve sosyal medyada. Kozan Belediye barınağı hakkında “hayvanlar ölüyor, hayvanlar açlıkdan bir birini yiyor” yönünde haberlere: Kozan Belediyesi yapmış olduğu açıklamada. “KOMPLO YAPILIYOR” şeklinde cevap verdi. Belediyenin bu haberlerinden sonra MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı Facebook sayfasında;
” Bunlarda mı Komplo?
Kozan Hayvan Barınağının eski çalışanı Nevra Ünlünün işten çıkarıldıktan sonraki son 4 ayın tablosu. Ne vicdan kalmış ne merhamet nede insanlık. Bunlarda mı komplo”. Paylaşımı yaparak hayvan barınağında yaşanan yürek yakan görüntüleri paylaştı.

NEVRA ÜNLÜ, KOZAN BELEDIYE BAŞKANINA SESLENDİ ONURLARI VARSA İSTİFA ETSİNLER

Kozan Belediyesi Hayvan Barınağında aç kalan köpeklerin bir birini yediği videoların sosyal medyaya ve basına servis edilmesi olayıyla ilgili ‘KOMPLO’ kurmakla itham edilen eski barınak çalışanı Nevra Ünlü, ilk defa konuştu.

O videoyu Aytaç çekti görüntüleri bana ve derneklere gönderdi. Beni Komplo kurmakla suçlayanlar hakkında suç duyurusunda bulundum. Dedi ve istifa çağrısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: