Kocaoğlan nerede

İstanbul/Beyoğlu,Taksim, Gümuşsuyun civarında hayvan severler tarafından beslenen Kocaoğlan 3 kişiyi ısırdığı iddiası ile İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait ekiplerce alınarak Belediyenin Kısırkaya barınak tesislerine götürüldü.

Bölgede bulunan esnaflar ve besleme yapan hayvan severler,
Kocaoğlan’dan 9 aydır haber alamadıklarını dile getirdi.

Hayvan severler,
“Kocaoğlan nere, napar, durumu nedir hiç bir şey bilmiyoruz.
Hiç kimse bilgi vermiyor.
Kocaoğlannın akıbetinden endişe ediyoruz. Kocaoğlan nerede. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleri bu canı neden aldıği yere bırakmıyor. Sahibi şu an her yerde Kocaoglanı ariyor, IBB ısırma vakası olduğu iddiası ile aldığı köpeği 10 gün müşahede altında tutulup sonra alınan yere geri bırakması gerekiyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleri bu canı aldığı yere bırakmaz ise suç işler.”dediler.

Haber;Mehpare Oymak

One thought on “Kocaoğlan nerede

  • Eylül 16, 2020 tarihinde, saat 12:38 am
    Permalink

    Kocaoğlan’ı Beyoğlu Bekediyesi’nden kendi sorumluluğuma aldım, sokaklarda yüzlerce Kocaoğlan var, siz bu köpekten ne istiyorsunuz?, derdiniz ne?, canınız mı sıkılıyor?, özellikle pandemi nedenli, çok zor bir süreçten geçiyoruz, lütfen bu şekilde gerçek olmayan söylemlere dayanarak, asılsız haberler yapmayın. Zamanında Kocaoğlan’ı ilgilenmeyenler, Kocaoglan’ı sorun olarak görenler, size söylüyorum, şimdi ne oldu da Kocaoğlan değerlendi? Lütfen Kocaoglan’ı rahat bırakın. Sokaklardaki diğer Kocaoğlan’lara sahip çıkın.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: