KIZILELMA OCAKLARI GENEL BAŞKANI HAKAN POLAT TECAVÜZ YOK ABARTILIYOR”

Türkiye Gençlik ve Spor Teşkilatı ve Kızılelma Ocakları Genel Başkanı Hakan Polat, Volkan Uzun’a sahip çıktı. Köpek hasta tecavüz belirtisi yok.
Volkan Uzun güvendiğimiz bir arkadaşımız kendisine her konuda kefilim hak yerini bulacak kendisi teşkilatlanmadan sorumlu başkan yardımcımız hayvan severler konuyu çok abarttı kesinlikle tecavüz yoktur.

Ülke geneli varlığını kabul ettiren.
Türkiye Gençlik ve Spor Teşkilatı derneği ve Kızıl Elma Ocakları çekemeyenler tarafından yıpratılmak isteniyor.”dedi.

“KIZILELMA OCAKLARI BAŞKANI HAKAN POLAT HAYVAN SEVERLERDEN GELEN TEPKİLER ÜZERINE SOSYAL MEDYA HESABINI KAPATTI”

Türkiye Gençlik ve Spor Teşkilatı ve Kızılelma Ocakları Genel Başkanı Hakan Polat, yok artık denecek olan açıklamadan sonra hayvan severlerin tepkisini çekti.

Kızılelma Ocakları ve Türkiye Gençlik Spor derneği teşkilat başkanı olan Volkan Uzun adlı kişi arkadaşının emanet ettiği köpeğe tecavüz etti. Yavru köpek igrenç tecavüz sonrası hayatını kaybetti.

sosyal Teşkilat Başkanı, Beştepe Haber Genel Yayın Yönetmeni, olan Volkan Uzun bir arkadaşı tarafından cenaze nedeni ile emanet edilen yavru köpeğe tecavüz etti sırada. Köpeğin acı içerisinde feryat etmesi aynı binada oturan komşuları ve yoldan geçenlerin dikkatini çekti.

Bina sakinleri köpeğin sabibini aradı. Hızlı bir şekilde evine gelen köpeğin sahibi Volkan Uzun’u çıplak şekilde yakaladı. Köpeğin ise tecavüz sonucu ölmüş olduğunu görmesi üzerine emniyet güçlerini arayarak. Volkan Uzun’dan şikayetci oldu.

Çok sayıda hayvan severler, Küçükesat polis karakolunun önünde toplanarak. Tecavüzcü katil Volkan Uzun aleyhinde slogan atarak tepkilerini gösterdi.
Hayvan severler tecavüzcü katilin, “Cumhuriyet Savcılığı tarafından tutuklanmasını bekliyoruz, istiyoruz. Para cezası ile serbest kalmasın tecavüz kabahatler kanunundan çıkarılsın.”dediler.

One thought on “KIZILELMA OCAKLARI GENEL BAŞKANI HAKAN POLAT TECAVÜZ YOK ABARTILIYOR”

  • Temmuz 24, 2020 tarihinde, saat 12:38 am
    Permalink

    dün gece facede paylaştığı ne acaba? 19 mayısta ilişiği kesilmiştir diye hangisi doğru

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: