Kayıp köpeğini bulana 10 bin TL ödül verecek

Kocaeli’de bir ay önce kayıp olan 17 yaşındaki köpeğin sahibi, cadde, sokak gezip direklere ve otobüs duraklarına kayıp ilanı astı.

Kayıp köpeğin sahibi, Aybige Karaşahinlioğlu, 17 yaşdaki köpeğin son yıllarını evinde huzurlu geçirmesini sağlamak için bulan kişiye 10 bin TL ödül vereceğini açıkladı

17 YAŞINDA EVLADINI KAYBEDEN İNSAN NE YAPAR

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde evinin önünde oynarken kaybolan 17 yaşındaki köpeğin sahibi Aybige Karaşahinlioğlu, şunları söyledi. “Köpeğim bir ay önce evimin önünden aniden kayboldu. Cadde cadde, sokak sokak aradım bulamadım. Görüle bilecek her yere afiş astım.
Köpeğimi bulana 10 bin tl para ödülü vereceğim. Köpeğim yaşlı ve son zamanlarını onun birlikte huzur içerisinde geçirmesini istiyorum.”dedi

KÖPEĞIMİ BULANA 10 BİN TL ÖDÜL VERECEĞM

Aybige Karaşahinlioğlu, sözlerine şu şekilde devam etti. ‘Mutfakta olduğum sırada Tekila adlı köpeğim bahçede oynuyordu.
Bahçeye çıktığımda. Tekila ortada yoktu
aramadık yer bırakmadım.

Aramalarımdan bir sonuç alamadım. Tekila yaşlı ve evin bahçesinden tek başına gidemez çalınmış olabileceğini düşünüyorum.

TEKİLA KAYBOLMADI KAÇIRILDI

”Köpeğimin düzenli olarak kullanması gereken ilaçları var. Diyen Aybige Karaşahinoğlu, ” Tekila evimin bahçesinde oynuyordu. Ben de sık sık takip ediyordum. Mutfağa gitmemle gelmem bir oldu. Sanki yer yarıldı ortadan kayboldu.

Tekila yaşlı ve hasta kullanması gereken ilaçlar var. Bu nedenle her yere ilanlar asıyorum. Gören, duyan, bilen kişilerin tarafıma ulaşmasını rica ediyorum.

17 YIL BİRLİKTE YAŞADIK

”Karaşahinoğlu, “17 Nisan’dan bu yana emniyete ve ilçe geneli mahallelerinde sokak sokak gezip ilan astım. Yerel gazetelere ilanlar verdim. Ama şu ana kadar bir haber çıkmadı. Köpeğimi çok özlüyorum. Nerededir, ne haldedir, nerede tutuluyor. Başına bir şey mi geldi. Bilmiyorum 17 yıldır birlikteydik. Yaşlı, ürkek bir köpek. Ayrıca ufak tefektir. Kaybolduğunda üstünde sarı tasması vardı. Ama çalan kişiler çıkarmış olabilir.”şeklinde konuştu

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: