Kastamonu”da hayvan severler tek yürek

Kastamonu’da sokak hayvanlarını korumak adına üç derneğin il temsilcileri, Çayyolu hayvanları koruma derneği, il temsilcisi Ertuğrul Şahin, Sokaktaki canlar için el ele derneği il temsilcisi Özden Neval Türkmen ve Kihayko il temsilcisi Sema Serdaroglu
yaptıkları ortak basın açıklaması ile Belediye Başkanı
Galip Vidinlioğlu ve Veteriner Müdürü Kenan Gücükbergen’e destek verdiler.

Çayyolu hayvanları koruma derneği, il temsilcisi Ertuğrul Şahin, Sokaktaki canlar için el ele derneği il temsilcisi Özden Neval Türkmen ve Kihayko il temsilcisi Sema Serdaroglu şunları söylediler.
” Kastamonu”da temsilciliği bulunan ve bu derneklerin. İl temsilcisi olarak 3 dernek tek yürek sloganı ile yola çıktık. Gerçek hayvan severler ile de birlikte hareket ediyoruz.
Üç derneğin il temsilcisi olarak. Tek derdimiz Kastamonu il genelinde sokak da yaşam mücadelesi veren canların, sokak hayvanlarının karnı tok olsun. Sağlıkları ve tedavileri yapılarak kısırlaştırma işlemleri aralıksız devam etsin. Hayvanlar ölüme terk edilmesin. Bu saydıklarımızı seçildiği ilk günden bu güne kadar değerli Belediye başkanımız Galip Vidinlioğlu seçim öncesi biz hayvan severlere ne vaat ettiği ise tüm sözlerini kısıtlı imkanlarına rağmen fazlasıyla yerine getirmiştir getirmeye de devam ediyor. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu talimatı ile Belediye ve hayvan severler el ele sokak hayvanlarının yanında.

Bu güne kadar. Hiç bir zaman kendimiz için belediyeden çıkar ve menfaat sağlamadık. Sağlamayacağızda.

Ayrıca Veteriner işleri Müdürlüğü görevinde yasalara bağlı olarak ve tüm hayvan severlere eşit mesafede durup yapılan projeler üzerinde tüm hayvan severlere destek veren değerli Veteriner Müdürümüz Kenan Gücükbergen’iin eski düzenin ölü hücreleri ve rant ceteleri tarafından sistematik bir şekilde bıktırma politakasi ile yıpratılmaya çalışıldığını üzülerek görmekteyiz.

Görevinde önce dürüstlük ve eşitlik ilkesi ile yoluna devam eden. Veteriner Müdürü Kenan Gücükbergen sistematik bir şekilde yıpratılmaya çalışılmaktadır. Kendisi göreve geldiği ilk günden bu yana ilimizde sokak hayvanlarının kısırlaştırılması, besleme ve tedavileri eksiksiz ve kusursuz olarak devam etmektedir.
Bu da kendilerine çıkar, rant ve menfaat sağlayamayanları rahatsız etmiştir. Bu nedenle iftira ve çamur atmaya başlamıslardır. Bizler ve
gerçek ve samimi hayvanseverler olduğu sürece değerli Belediye Veteriner işleri Müdürümüz Kenan Gücükbergeni kimseye yedirmeyeceğiz Belediye Başkanımız Galip Vidinlioglu ve Veteriner işleri Müdürümüz Kenan Gücükbergenin kırmızı çizgimiz olduğunu Kastamonu halkının bilgilerine sunarız.”şeklinde konuştu.

HABER: Ertuğrul Şahin

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: