Hayvan Hakları Çalışma Grubu: “ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR”

Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu Yusuf Ulu başkanlığında. Esenyurt Belediyesi Veteriner İşleri müdürlüğünu ziyaret etti.

Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu Başkanı Yusuf Ulu şunları söyledi.
Hayvan sever gönüllü arkadaşlarımızla
Veteriner işleri müdürü Halil Çalış ve çalışma arkadaşları Muhammed Ensari Yolcu ve Umur Kara ile verimli bir toplantı yaptık.

“HİÇ BİR HAYVAN SEVER KAPIDAN DÖNMEYECEK”

Hayvan severlerin tümünün ortak problemi sokak hayvanları için besmeler, kısırlaştırma ve tedavi süreçleri ile ilgili veterinerlik hizmeti almak. Ayrıca barınakda bulunan hayvanların çok iyi şartlar altında bakım ve tedavilerinin yapılması öncelikli konumuzdu.

“YUSUF ULU DÜNYA YALINIZ BİZİM DEGİL”

Veteriner müdürü Hasan Calış ve ekibi bizlerin taleplerimizi ilgiyle dinlediler. Çözüm önerilerimizde mutabık kaldık. Artık hiç bir hayvan sever kapıdan dönmeyecek.

Bunların yanı sıra önümüzdeki döneme ilişkin talep, görüş, öneri ve birlikde yapacağımız proje leri ve düşüncelerimizi paylaştık. Cok verimli bir toplantı oldu.

Pandemi sürecindeki sokak hayvanlari için yapmış oldukları çalışmaların dan ve özverilerinden dolayı yöneticiler nezdinde barınak görevli ve mekçilerine teşekkürlerimizi ilettik.”dedi.

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: