Haykonfed Başkan yardımcısı Özkan, Tik Tok da hayvana şiddet içerikli videolar yasaklansın

“Tik Tok” da son zamanlarda hayvanlara karşı canice yapılan zulüm, şiddet içerikli videolar kan donduruyor.

Haykon Federasyonu Başkan yardımcısı Haydan Özkan, “Tik Tok uygulaması üzerinden hayvanlara karşı yapılan zulüm ve işkence görüntüleri hakkında şunları söyledi.

“Akılları sıra şov yaptığını sanan sadist caniler. Hayvanların kan revan icerisindeki videolarını ayrıca onlara karşı eziyet, işkence ve şiddet ederek cektikleri görüntüleri Tik Tok üzerinden yayınlamaktalar.

Tik Tok uygulayıcısı hiç bir sansür kullanmadan. Kan, şiddet, eziyet ve katliama ait görüntü videolari aynen yayınlamakta videoyu çekip paylaşım yapan. Şiddet bağımlısı, psikopat hasta ruh o videodan haz ve gurur duymakta egosunu tatmin etmekte.”dedi

Haykonfed Başkan yardımcısı Özkan sözlerinin dwvamında.
“TBMM Meclisinde Grubu bulunan Siyasi Partilerin liderlerine sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan beye ve MHP lideri Sayın Devlet Bahçeli beye sesleniyorum..

Tik Tok da kan, işkence, eziyet ve şiddet içerikli videolar yasaklansın sansürlensin.

Türkiye ve Dünya genelinde bulunan tüm hayvan severlerin ve STK ların Tik Tok uygulayıcısına karşı yasal işlem ve şikayetlerini yaparak tepkilerini göstermesini arzu ediyor. Bu tepkinin
bir an önce yapılması gerektiğini düşünüyorum. Tik Tok da hayvana işkence, zulüm ve kan dondurucu görmek istemeyen hayvan severleri ve yaşam hakkı savunucusu olan kişi kurum ve STK ları da bu konuda tepkilerini göstermelerini bekliyorum.

Malumunuz Ankara’nın Haymana ilçesinde bir sıpanın kangal köpeklere sahibi tarafından parçalatılma anına ait videoyu çeken kişi sıpanın o korkunç vahşet anını Tik Tok dan paylaşmış hayvan severlerin videoyu izlemesi ile vicdanlar sızladı. Insanlarda infial yarattı.

bu konuda ne kadar haklı olduğumuzu kanıtladı. Lütfen TikTok ilgili bir an evvel tüm hayvanseverler olarak harekete geçelim.

Tüm hayvan severler, Cumhuriyet Savcılarına, dijital, siber suçlara ve Cimere Tik Tok isimli uygulama hakkında suç duyurusunda bulunmasını bekliyoruz.
Tik Tok uygulamasında hayvanlara karşı işlenen katliam, işkence içeren videolar yayınlanmasın.”şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: