DİLSİZ “CAN” LARA YAPILAN ŞİDDET SON BULSUN

Dönüp bir bak dünyaya nelere hasret kaldık Kimse kimseyle tokalaşmıyor,uzaktan uzağa selam veriyoruz ama merhaba demeden edemiyoruz .Yaşadığımız dünya nimetleri ile biz insanlara ve tüm canlılara bahşedilmiş muhteşem bir gezeğenden maalesef aç gözlüğümüz hep bana hep benim olsun hevesi kendinden başka bir canlıyı istemeyen cani insanlık nereye gidiyoruz.

Bu hastalıklar ,bu salgınlar ,bu virüsler değimlidir. Kendimizden başka canlıyı istemeyip yok ettiğimiz dünya nın ödülü olarak bizlere geri dönüşü zevk uğruna yavru bir ayıyı öldürüp köpeklere parçalatıp sonrada show yaparak resim çekmek onu sen mi yarattın ki onun canı nı sen alıyorsun.

Bir çok yavru kediyi öldürüp çöp bidonlarına atılıyor yada hamile bir köpeğe zehirli et verip canına kıyıyorsun. EY İNSANOĞLU diğer tarafta kızına ,annesine kız kardeşine ,komşunun kızına yada oğluna bir kediye bir köpeğe tecavüz edenler siz bu hakkı nereden alıyorsunuz .

Biraz durup düşünmek gerek bu afetler bu tufanlar bu ölümlerin elbette bir sebebi var hani küçük bir çocuk şöyle demişti yaralı hali ile sizi Allah’a şikayet edeceğim etmiş olacak ki bizi burnumuzu çıkartamıyoruz maskeden sevdiklerimizden kaçıyoruz. Nasıl ahirette anne evlattan evlat babadan eşten kaçtığı gibi işte bu sınavda başarılı olmak gerek. Diilsiz bu canlara yapılan zulümleri gördükçe yazık ya ne günahları vardı yaşam hakkını elinde almak için var gücümüzle çalışıyoruz. Sevmeyi bilen yürekler, vicdanlar hani bu canlar bize emanetti.

Cani insanlar çekin pis elinizi bu dilsizlerden bu canların üzerinde yaptığınız pislikleri bırakın. Sizin yaşam hakkınızın olduğu kadar onlarında yaşam hakları var bu alemde dinleyin dün yanın sesini vardır bir bildiği biter belki bu kara kış ta baharı gelir elbetde.

Resim deki can silahla vurulunca mahallenin Aile sağlık merkezine sığınır oranın hekimi tedavi eder ama maalesef yaşamadı ve öldü.

Haber; Bekir Şentürk

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: