Dayanışma Hayvan Hakları Federasyon Başkanı Ugan; Denizli Belediye Başkanına çağrı da bulundu

Dayanışma Hayvan Hakları Federasyon Başkanı Timur Ugan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanına Osman Nolan’a çağrı da bulundu.

Dayanışma Hayvan Hakları Federasyon Başkanı Timur Uğan mesajında şunları söyledi.

“Denizli Büyükşehir Belediye Başkanına Osman Nolan..!!

1-Yaptığınız basın açıklamasında bu insanlık dışı, katliam uygulamalarından bilginiz olmadığını, sorumlular hakkında soruşturma açacağınızı belirtmişsiniz..!!
Bilginiz olsa zaten o makamda bir dakika daha oturmanız bir başka utanç konusu olurdu.

2-Sizin bilginiz olmadan birileri bu katliama imza attıysa “ÇOK AÇIKÇA MAKAMINIZIN ALTINI OYMAYA ÇALIŞMAKTADIRLAR” Sanırız bunun farkındasınızdır..
Siyaseten dengelerin çok hassas olduğu açıktır. Geçen Belediye Başkanlığı seçimleri öncesi ortaya çıkan bu tür katliamlar nedeniyle her siyasi partiye mensup “Kaç Belediye Başkanının” hayvan hakları savunucularının sandık çağrılarıyla MAKAMA VEDA ETTİĞİNİ araştırmanızı tavsiye ederiz !

3- Bu utanç görüntülerinden ve katliamdan sorumlu veterner işleri müdürlüğünü katliam işleri müdürlüğü haline getiren personelinin tamamını görevden almaz, mahkemeye vermez ve yerlerine meslek etiğine saygılı, vicdanlı veteriner hekimler ve personele görev vermezseniz size oy veren seçmeni bile kaybedeceğinizin sanırız farkındasınızdır.

4-Denizli Belediyesinin İçine Düşürüldüğü Bu Utancı silmeniz bir “geleneksel” sorumlular hakkında soruşturma açtıracağız lafıyla olası değildir. ACİL OLARAK BU SUÇLULARIN VİCDANLI, YASAYA SAYGILI İNSANLARIN ÇALIŞMASI GEREKEN BU BİRİMDEN ATILDIĞINI İSİM İSİM AÇIKLAMANIZI BEKLİYORUZ !
Timur Ugan – Dayanışma Hayvan Hakları Federasyonu YK. Başkanı

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: