Çok acil geçici/ kalıcı yuva aranıyor

ilan yeri: İstanbul, Beylikdüzü

Hayati bir durum çok çok acil geçici/kalıcı yuva aranıyor.

Sahipleri öldü, aylardır kafesteler! Kurtarır mısınız? Korkuları, mutsuzlukları yüzlerinden okunuyor! Bir kafeste nefes almak yaşamaksa eğer, yaşıyorlar. Vefat eden bir can dostunun ardından kalan üç can, önce boş bir evde aylarca sahipsiz kalıp yaşam savaşı verdiler. Şimdi ise üç aydır bir kafesteler ve yürümeyi, sevilmeyi ve daha da önemlisi yaşamayı unuttular.

Her uyandıkları gün artık onlar için bir işkence ve tek sebep maalesef onları kimsenin istememiş olması. Yuva bulamıyoruz, sokağa salamıyoruz, hem maddi hem manevi olarak çıkmaza girdik ama daha da önemlisi onlara bir umut verememek. Çok acil olarak geçici/kalıcı bir çözüme ihtiyaç var. Geçici bir yuvaya aciliyetli olarak alırsak en azından psikolojilerinin düzelmesi için bir fırsat vermiş ve zaman kazanmış olacağız.

Lütfen onların bu sessiz çığlığını birileri duysun, onlar yaşamaktan vazgeçmeden. Sağlık sorunları yok ve kısırlar. Yaşadıkları olaylardan sonra ürkekleştiler ama zamanla aşacaklardır evden çıkan diğer canlar gibi. Tek bir odanızı ayırmanız yeterli.

Önemli not: Uzun süre kum yerine gazete kullanılan bir evde yaşadıkları için ve yeni ortamın verdiği travmadan ötürü ilk zamanlar tuvalet akışkanlıklarında problem olabilir, ama sabırla kısa sürede aşılacaktır. Şu an için kafeste kum kullanmalarında sorun yok, ama alacak kişiyi zorda bırakmamak adına bu ihtimali de belirtmek istedim. Üç hayat kurtarmak için değecektir emeklerinize

İLETİŞİM:
05052622164
05334013070

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: