Burcu Tekin adlı kadın parkda 7 köpeği zehirledi.www.gazetepati.com

Videolu Haber…

Burcu Tekin adlı kadın Dikmen, Ahmet Arif parkında 7 köpeği zehirledi

Ankara’nın Çankaya ilçesi Dikmen, Ahmet Arif parkında meydana gelen olayda. İçinde Süheyla Erene ait sahipli köpeklerinde olduğu 7 köpeği mama vererek parkdan alıp götüren Burcu Tekin saatler sonra köpekleri parka getirdi.
Köpekleri bitkin, halsiz bir vaziyetde gören. Süheyla Eren, Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Çankaya Belediyesi veterilerini arayarak destek istedi.

‘Süheyla Erenin şikayeti üzerine olay yerine polis geldi”

Veteriner hekimler köpeklerin zehirlenmiş olduğundan şüphe etmesi üzerine 7 Köpek Büyükşehir Belediyesine ait olan. Kurtuluş parkı veterirliginde müşade altına alındı.

Süheyla Eren yaşanan olay hakkında şunları dile getirdi. ‘Dikmen, Ahmet Arif parkında her gün düzenli olarak besleme yapıyorum.
Dün 7 köpeğim parkdan kayboldu.
Yapmış olduğum araştırma sonucunda. Adını sonradan öğrendiğim Burcu Tekin adlı kadın kopeklerimi mama vermek sureti ile götürmüş saatler sonra köpeklerim parka geldi. Burcu Tekin adlı kadında köpeklerin yanındaydı. Köpeklerimin hepsi halsiz ve bitgin halde yatıyordu. Ne yaptımsa yattıkları yerden kaldıramadım. Burcu Tekine köpeklerime ne yedirdin diye sordum. Kendisi hakaret ve küfürle cevap verdi. Polisi aradım. Burcu Tekin’den sahipli Hayvanlara zarar vermesi ve etmiş olduğu hakaretden dolayı şikayetçi oldum.

Hemen ilk iş Büyükşehir Belediyesi ve Cankaya Belediyesi veterinerlik işlerini aradım.
Her iki Belediyeden veterinerler geldi.
Onlarda köpeklerin zehirlenmiş olduğunu düşünerek. 7 köpeğimizi tedavileri yapilmak üzere Büyükşehir Belediyesi Veterinerliğine intilkali sağlandı.
Sabaha kadar Veterinerlikde köpeklerimin yanı başinda bekledim hayatımın en zor gecelerinden birini yaşadım.
Şükürler olsunki şu an köpeklerim sağlığına kavuştular.’şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: