BODRUM MAGANDASI SERBEST KALDI

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bir maganda güpe, gündüz bir köpeği kurşunlayarak öldürren şahıs yakandı ve ifadesinin ardından serbest bırakıldı

Bodrum sanayisi üzerinde. Sürücü kursları eğitim pistinde meydana gelen vahşice işlenen cinayet sonrası olay yerine gelen. Hayvan severler ve Türkiye geneli tüm hayvan severlerin yakından tanıdığı. Uzak Yolcu yaşananl vahşet hakkında şunları söyledi. “ Dün akşam saatkerinde malesef Bodrum sanayisi üzerindeki alanda bulunan. Sürücü kursları eğitim pistinde bir cani kendisine havladığı için malesef bir canımızı gözünü kırpmadan katletti.
Olay bizlere intikal etmesi ile vahşetin yaşandığı olay yerine geldik.

Malesef kurşun kalbe yakın bir yerden isabet aldığı için. Can olay yerinde hayatını kaybetti.
Köpeğimiz otopsiye alındı.

Polise şikayete bulunduk. Olay yerinin çevresinde iş yerlerinin kameralarından. Köpeği öldüren şahıs tesbit edildi. Karakola alındı.
Ancak ifadesini verdi elini sallaya sallaya karakoldan ayrıldı.

Bir canın hayatına kast etmenin bir cezai yaptırımı olmadı. Bu cani katil aramızda patlamaya hazır bir bomba gibi potansilyele sahip biriyle aynı havayı teneffüs ediyoruz.
Buradan sizlerin aracılığıyla: Türkiye Büyük Meclis Başkanına ve Siyasi Partilerin liderlerine sesleniyorum. Sokak hayvanları ile ilgili yasa bir an önce çıksın. Canlar ölmesin.”dedi

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: