BALIKESİRDEYİM ADIM ZÜHTÜ KALICI YUVAM OLURMUSUNUZ

TANIŞTIRAYIM; ZÜHTÜ. BİR DİĞER ADIYLA PAMUKMUŞ.!!!
Bu evladı yaklaşık 2 ay önce perişan halde kapımın önünde bulmuştum hatta paylaştım. Hatırlayanlar vardır. Evimin içi barınak gibi olmasına rağmen dayanamadım yine aldım ama ayrı bir odaya koydum tam 1 ay sürdü kendini toplaması..

Tüyleri yapış yapış ağız burun akıntı içinde viral kapmış bir evlattı. Antibiyotik ve bağışıklık güçlendirici ile 1 ay sonra mis gibi bir çocuk oldu. Aşırı insancıl tam kucak kedisi ama gelin görün ki; Evdeki kedilerime karşı tam bir panter… Hiç sebepsiz saldırmalar, evde kaçışmalar oluca mecburen bahçeye indirdim. 1 aydır da bahçemde yaşıyor. Benimle bakkala geliyor markete geliyor bildiğiniz peşimden ayrılmıyor.

Bahçemde yaşıyor eve girmek istiyor çünkü ev kedisi evde yaşamış; alıyorum her taraf birbirine giriyor. Basit bir kavga tıslaşma değil, öldüresiye saldırıyor. Anlaşamıyor işte napayım anlaşamıyor! Azıcık uyum sağlasa evde 10 kedi bakmama rağmen alacağım. Bahçe kedilerimi bile dövüyor.

EĞER HİKAYESİNE ÜZÜLEN VE BEN EVİMDE BAKARIM DİYEN OLURSA BANA ULAŞSIN. KUCAK DELİSİ AŞIRI SEVİMLİ BİR ÇOCUK ZÜHTÜ’M. TEK SIKINTISI KEDİLERLE UYUM SAĞLAYAMIYOR OLUŞU
İÇ DIŞ PARAZİTİ VAR.

İLETİŞİM: 0541 969 08 35

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: