AYVACIK’DA KÖPEKLERİ ÖLDÜRENİN BULUNMASI İÇİN PARA ÖDÜLÜ KOYDULAR

ÇANAKKALE”NİN AYVACIK İLÇESİNDE SON BIR AYDA 15 KÖPEĞİN ÖLDÜRÜLMESİ HAYVAN SEVERLERİN TEPKİSİNE NEDEN OLDU

Çanakkale Hayvan Hakları Dayanışma Grubuna üye bir grup hayvansever tepkilerini şu şekilde dile getirdi.
“Her gün 3 yada daha fazla köpek ölümü var. Bu canlar kurşunlanarak ve kesici bir alet ile katlediliyor, bazen de zehirli etlerle kandirilarak son nefesine kadar acilar icinde kivrandiriliyor!
Yapılan bu vahşice cinayetler için kac kez Savcılık ve Cimere şikayete bulunduk ama bir sonuç alamadık.
Bunu yapan her kimse elini kolunu sallaya sallaya gezmeye devam ediyor.

Ve biz bu kişi/kişilerle her kezin bir birini tanıdığı bir ilçede birlikte yaşıyoruz. Aynı havayı teneffüs ediyor, belki selam veriyoruz selam alıyoruz. Bu vahşeti her kim yapıyor ise sessiz savunmasız bir cana bunu yapan psikopat trafikde birine veya tartıştığı birini nede aynı bir fenalıgi yapar. Belki silahını çeker vurur.
Bu sebeb ile bu vahşeti yapan birinci derecede yakınımızda olsa ihbar edelim.

KATİL/LERİ BİLİP SUSAN DA DİLSİZ ŞEYTANIN TA KENDİSİDİR
İHBAR EDENE PARA ÖDÜLÜ VERİLECEKTİR
ÇANAKKALE AYVACIK’TA BİR KATİL ELİNDE SİLAH BU ZAVALLILARI KATLEDİYOR

Allah göstermesin köpekleri öldüren bu caniyi bilen tanıyan kim varsa insanlık adına kimlik bilgileri saklı kalmak kaydı ile Savcılığa ihbarda bulunsun. İhbarı yapan kişiye bizlerde para ödüllü vereceğiz yeterki bu cani, katil bulunsun.

Resimde gördükleriniz katil/katilerin vurduğu masumlardan sadece bir kaçı..! Kimi bu dünyadan göçüp gitti, kimi ise hala yaşam mücadelesi veriyor. Ve bu vahşeti yapan mahlukatı tanıyanlar, en az onun kadar suçlu olduklarını bilmeden hala susup bu caniye cesaret vermeye devam ediyor.

Bu cani/ler. Meskun mahalde Ümmühan Ortaokul önünde üstelik meydan da çocukların öğrencilerin yoğun olarak geçtiği yerde bile araban silahla ateş ederek; yollara zehir atacak kadar gözü dönmüş psikopatlar. Ayvacık sakinleri sustukca tepkisiz kaldıkça iyice azarak yakında savunmasız çocuklara, kadınlara ve yaşlılara da şiddet uygulamaya başlar ise şaşırmayın.

Çünkü savunmasız hayvana siddet insana şiddetin baş habercisic olduğu kanıtlanmıştır..
Her tür yasal girişim yapıldı ama muhatap yok! Savcılık sessiz kalmayı tercih ediyor. Sucluyu ihbar edin ki katliam son bulsun bu cani savunmasızlara saldırmasın.”şeklinde konuştu.

Haber: Özgür Özbek

Bir Cevap Yazın

× WhatsApp Destek
%d blogcu bunu beğendi: